Миколаївський інститут права
Бібліотека
Національного університету "Одеська юридична академія"
"При школах надлежит быть библиотеке довольной, ибо без библиотеки Академия яко без души".
Духовный регламент. Раздел "Дома училищные". Параграф 8.
Бюлетень нових надходжень Лютий
51. Андрощук, Г. Європейські журналісти захищають авторські права [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №3. – С. 57 - 58.
Представники ЗМІ з усього Європейського Союзу, підписані під листом, стверджують, що це питання має велике значення для преси, художників, демократії і культури..
52. Андрощук, Г. Зміни у законодавстві з питань інтелектуальної власності Угорщини і Данії [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №3. – С. 58 - 59.
Всесвітня організація інтелектуальної власності 14 лютого 2019 року розмістила в базі даних WIPO Lex інформацію про прийняті офіційні документи для Угорщини і Данії..
53. Андрощук, Г. Розгляд спорів в Центрі ВОІВ з арбітражу і посередництва [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №3. – С. 59 - 61.
Власники товарних знаків в 2018 році направили в Центр ВОІВ з арбітражу та посередництва рекордну кількість спорів (3447) для розгляду за процедурою Єдиної політики щодо врегулювання спорів у галузі доменних імен (ЄПУС): саме так відреагував бізнес на збільшену кількість веб-сайтів, що використовуються для збуту контрафактної продукції, махінацій, фішингу та інших видів зловживання товарними знаками в онлайн-середовищі..
54. Андрощук, Г. Верховний суд Польщі про право на використання зображення спортсмена [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №3. – С. 62 - 63.
Верховний суд Польщі в своєму рішенні від 16 листопада 2009 року за матеріалами справи I CSK 160/09 підтвердив, що згоди зображених спортсменів не потрібно для легкої атлетичної асоціації з метою надання таких зображень спонсорам..
55. Андрощук, Г. ПАТ "Фармак" сподівається на справедливе рішення суду щодо торгової марки "Корвалол" [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №3. – С. 63 - 65.
Послідовно ПАТ "Фармак" захищає права своєї інтелектуальної власності, особливо на такі відомі бренди, як "Корвалол Corvalolum", та сподівається на об'єктивний і справедливий судовий захист законних прав власника в справі проти ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця"..
56. Андрощук, Г. Ні - сексистській рекламі безпеки велосипедної їзди в Німеччині [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №3. – С. 68.
Рекламна кампанія міністерства транспорту Німеччини, спрямована на те, щоб переконати велосипедистів носити захисні шоломи, викликала звинувачення в сексизмі, оскільки в ній зображена модель, одягнена лише в шолом і нижню білизну..
57. З'явився особистий гід з харчування [Текст] // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №3. – С. 69.
У США створили додаток Pinto, який відстежує якість харчування, наявність у продуктах алергенів і навіть складає план дієти. Спираючись на задані критерії, винахід вибирає здорову їжу та надає повну інформацію про неї..
58. Ноу-хау - біоупаковка з болотного бур'яну [Текст] // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №3. – С. 69 - 70.
У Нідерландах придумали, чим замінити пінопласт, картон та інші неткані матеріали. Випускник Академії дизайну в Ейндховені Дон Кванінг пропонує використовувати матеріал, отриманий з бур'яну, ситник розлогий. Важливо, що нова біоупаковка безпечна та легко утилізується..
59. Незвичайне взуття з вовни, евкаліпта й цукрової тростини [Текст] // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №3. – С. 70.
У статті йдеться про компанію Allbirds, яка представила лінійку взуття на рослинній основі, розробивши екологічно чистий полімер під назвою SweetFoam, у якому застосовується цукрова тростина замість нафти..
60. Канада приєдналася до міжнародних угод з реєстрації торгових марок [Текст] // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №3. – С. 70 - 71.
У статті йдеться про Мадридський протокол, який дозволяє реєструвати торгові марки в країнах-учасницях за спрощеною процедурою; Ніццьку угоду, яка встановлює міжнародну класифікацію товарів і послуг (МКТП); Сінгапурський договір, створений для гармонізації адміністративних процедур реєстрації товарних марок..
61. Абдуліна, І. Спеціальний звіт 301 Торговельного представництва США щодо захисту інтелектуальної власності: Україна в списку! [Текст] / І. Абдуліна // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №4. – С. 4 - 9.
Торговельне представництво Сполучених Штатів 25 квітня 2019 року оприлюднило щорічний Спеціальний звіт 301 (Звіт) про адекватність і ефективність захисту прав інтелектуальної власності торгових партнерів США і про висновки, в яких висвітлюються проблеми ринку товарів і послуг США, що на думку торговельного представництва США, сприяють піратству в Інтернеті та порушують права інтелектуальної власності..
62. Шрамко, М. Голограма як о'бєкт інтелектуальної власності та іміджеві права [Текст] / М. Шрамко, Є. Феденко // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №4. – С. 22 - 30.
Особливістю голограм є те, що вони відтворюють на 100 % точну копію предмета і те, що предмет, на зображенні не площинний, як на фотографії, а об'ємний, і з різних точок голограми, при її повороті, предмет видно під різним кутом..
63. Андрощук, Г. Інтелектуальна власність і спорт: на стику інтересів [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №4. – С. 31 - 41.
У цьому році до Всесвітнього дня інтелектуальної власності приурочена кампанія, присвячена світу спорту, в межах якої більш детально розглядається питання про те, яким чином права в галузі інтелектуальної власності (ІВ) - патенти, товарні знаки, промислові зразки, авторське право і суміжні права, і навіть охорона сортів рослин (наприклад, дерен на спортивних майданчиках) сприяють підтримці глобальної екосистеми спорту, унікального ландшафту, що зводить воєдино численних "гравців" з інтересами, що збігаються..
64. Лессиг, Л. Свободная культура [Текст] / Л. Лессиг // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №4. – С. 42 - 53.
Одним критически важным следствием возникновения цифровых технологий является возможность создания архива. Ныне цифровые технологии дают шанс сохранять любые виды материалов и предоставлять к ним доступ. Цифровые технологии дарят новую жизнь защищенному копирайтом материалу по окончании его коммерческой жизни.Теперь можно сохранять все знания и всю культуру и обеспечивать всеобщий доступ к ним, что раньше было невозможно..
65. Андрощук, Г. Чи має значення дозування для винахідницького рівня ліків? [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №4. – С. 54 - 56.
Рішення Actavis Великобританії підвищує зрозумілість щодо патентів та режиму дозування, - заявляють фармацевтичні компанії. Компанії, які займаються інноваціями і дженериками, стверджують, що недавнє рішення Верховного Суду Великобританії щодо Actavis v Icos і розроблені ним керівні принципи дозволяють їм краще зрозуміти, чи буде режим дозування вважатися очевидним..
66. Абдуліна, І. Права інтелектуальної власності організатора спортивного мотокроссу в Бельгії [Текст] / І. Абдуліна // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №4. – С. 57 - 59.
Пропонується до уваги цікава судова справа родом з Бельгії щодо прав інтелектуальної власності..
67. Абдуліна, І. Фейкові новини на сайті "Европейська правда" [Текст] / І. Абдуліна // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №4. – С. 60.
Право інтелектуальної власності - це приватне право, і рішення про необхідність отримання охоронного документа України має прийматися винятково бізнесом для просування свого продукту на інші ринки..
68. Андрощук, Г. Apple виграла семирічний спір щодо позначення іPad [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №4. – С. 62 - 63.
Окружний суддя США Ліам О'Грейді 27 березня 2019 року виніс рішення на користь компанії Aplle. В результаті компанія RXD Media зазнала поразки у судовому спорі щодо позначення iPad, який веде з 2012 року..
69. Уряд затвердив перелік видів економічної діяльності, які належать до креативних індустрій [Текст] // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №4. – С. 65.
Як зазначається, перелік охоплює види економічної діяльності у сфері креативних індустрій на етапі створення креативного продукту у таких секторах: візуальне, сценічне, аудіальне, аудіовізуальне мистецтво; дизайн; література і видавнича діяльність; нові медіа та ІТ; архітектура й урбаністика; реклама, маркетинг і PR; бібліотеки, архіви та музеї; народні художні промисли..
70. Коноваленко, В. Авторське право: світло в кінці тунелю [Текст] / В. Коноваленко // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №5. – С. 10 - 13.
Про дві важливі зміни на правовому полі авторського права і суміжних прав..
71. Ткачук, О. Контроль вашого бренду в епоху соціальних медіа [Текст] / О. Ткачук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №5. – С. 14 - 17.
Перш ніж ваш бренд розпочне мандрівку соціальними медіа, переконайтеся, що він враховує попередній досвід, отриманий від інших брендів, який було набуто шляхом помилок та спроб, та залучіть досвідченого юриста, який допоможе орієнтуватися в багатьох нюансах захисту брендів у цифрову епоху..
72. Макаришева, Т. Творчий підхід до проведення занять з інтелектуальної власності [Текст] / Т. Макаришева // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №5. – С. 18 - 23.
Інтелектуальна власність - це результат розумової діяльності людини. Тому фахівці з інтелектуальної власності, окрім багажу з нормативних документів, повинні мати креативне мислення..
73. Еннан, Р. Досвід управління інтелектуальною власністю в університетах та національних лабораторіях США [Текст] / Р. Еннан, Г. Кравцуненко // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №5. – С. 24 - 41.
Сьогодні інтелектуальна власність (ІВ) є умовою прогресу та оптимізації виробництва, стає одним із невід'ємних компонентів розвитку економіки країн. Модель інноваційного розвитку США є прикладом найуспішнішої в світі, визначальними рисами якої є найбільше у світі фінансування науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт; значна частина державних асигнувань; активний захист ІВ та ін..
74. Андрощук, Г. Трансфер технологій: аналіз ліцензійних угод у секторі високих технологій [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №5. – С. 42 - 45.
У період глобалізації економіки у світі зростає роль наукових досліджень, створення й впровадження нових технологій, інноваційних механізмів соціально-економічного розвитку..
75. Лессиг, Л. Свободная культура [Текст] / Л. Лессиг // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №5. – С. 46 - 57.
Прошлое позволено культивировать только тогда, если идентифицировать владельца и добиться у него разрешения использовать его работу в качестве основы своего труда..
76. Андрощук, Г. Скандал у США з накрутки цін на генерики триває [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №5. – С. 68 - 70.
Акції компаній, що спеціалізуються на виробництві генеричних препаратів, падають. Це результат гучного судового процесу, в який виявилося втягнутими 20 фармацевтичних компаній і 15 керівників вищої ланки. Більше 40 штатів звинувачують представників цієї індустрії в багаторічному "маніпулюванні цінами" на генеричні ліки, повідомляє Evaluate..
77. Новації у Бюро охорони авторських прав США [Текст] // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №6. – С. 12.
Бюро охорони авторських прав США додало 24 мільйони зображень в каталог електронних карток (VCC)..
78. Слабких, І. Справа Feist v. Rural Telephone: основи авторського права від Верховного Суду США [Текст] / І. Слабких // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №6. – С. 13 - 19.
У Рішенні Верховного Суду США йдеться про основи авторського права: перед судом, крім іншого, постало питання про те, а що ж саме захищає авторське право, і якими властивостями повинен володіти результат інтелектуальної діяльності, щоб захищатися авторським правом..
79. Бахмач, Є. Практика розгляду заявок на антитіла в Укрпатенті [Текст] / Є. Бахмач // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №6. – С. 20 - 27.
Антитіло як об'єкт винаходу продовжує привертати увагу фахівців у даній галузі і актуальним залишається питання характеристики цього об'єкта у формулі винаходу, а саме, яким чином він може бути представлений у формулі для отримання патентної охорони..
80. Черепов, Л. Використання слова "МЕДОВУХА" у знаках для товарів і послуг [Текст] / Л. Черепов // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №6. – С. 28 - 33.
Враховуючи значення та історію походження слова "МЕДОВУХА", яке визначене численними публікаціями, можна зробити висновок про те, що слово "МЕДОВУХА" може бути включене до знака товарів і послуг як неохоронюваний елемент, який вказує на просте найменування товару..
81. Найдорожчі бренди світу 2019 року за версією Forbes [Текст] // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №6. – С. 34 - 35.
Forbes склав щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу. Apple очолює його вже дев'ятий рік поспіль. Виробник iPhone став першою в історії компанією, чий бренд був оцінений більш ніж в $200 млрд..
82. Жарінова, А. Комерційна таємниця у сучасному правовому просторі [Текст] / А. Жарінова // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №6. – С. 36 - 41.
За умови сучасних ринкових відносин особливої цінності набувають розроблені в організації цінні технічні, управлінські, економічні рішення, документація наукового проекту, результати дослідницьких робіт, унікальні алгоритми і статистичні матеріали, взагалі, все, що здатне приносити прибуток в умовах конфіденційності, тобто комерційна таємниця або ноу-хау..
83. Лессинг, Л. Свободная культура [Текст] / Л. Лессинг // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №6. – С. 42 - 51.
"Мы настолько некритичны в своем понимании культурной собственности, что даже не возмущаемся, когда контроль над этой собственностью лишает нас, как нацию, возможности развивать свою культуру демократическим путем"..
84. Томаров, І. Якість судових рішень: Adidas v Roshen [Текст] / І. Томаров // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №6. – С. 52 - 54.
Спробуємо порівняти скільки місця в рішеннях Апеляційної палати МЕРТ, Господарського суду м. Києва і General Court, Апеляційна палата EUIPO і МЕРТ принагідно вставляють ілюстрації. Завдяки появі прикладів використання аргументація суду, який приймає чи відхиляє докази, виглядає значно переконливіше..
85. Дахно, І. Про термінологічні дурниці [Текст] / І. Дахно // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №6. – С. 55 - 58.
Стаття присвячена проблемі україномовного перекладу в окремих поняттях і термінах, який використовувався за радянських часів, що ставить під сумнів його правильність нині..
86. Андрощук, Г. Нова стратегія інтелектуальної власності ЄПВ [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №6. – С. 59 - 60.
На засіданні Адміністративної ради, що відбулося 26 червня 2019 року, 38 країн-членів Бюро Європейського патентного відомства (ЄПВ) прийняли нову стратегію ЄПВ, яку було сформульовано на наступні п'ять років..
87. Андрощук, Г. Європейське відомство інтелектуальної власності: тенденції розвитку в умовах глобалізації [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №6. – С. 61 - 62.
Проблема права інтелектуальної власності стоїть перед "непростим майбутнім", за словами виконавчого директора EUIPO Крістіана Арчамбо, який минулого місяця виступав перед ЗМІ під час щорічної зустрічі INTA в Бостоні..
88. Андрощук, Г. Tesla звинувачує колишніх співробітників у крадіжці комерційної таємниці [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №6. – С. 62 - 63.
Автовиробник Tesla подав два судових позови проти своїх колишніх співробітників і стартапу з розробки безпілотних автомобілів Zoox за нібито крадіжку комерційної таємниці..
89. Андрощук, Г. Ліонель Мессі виграв у суді ЄС процес за право на реєстрацію торгової марки "MESSI" [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №6. – С. 64 - 65.
Футболіст "Барселони" Ліонель Мессі виграв судовий процес за право зареєструвати своє ім'я в якості торгової марки для продажу спортивних товарів після того, як суд ЄС постановив, що він занадто відомий, щоб його можна було сплутати з іншими бізнесами..
90. Андрощук, Г. Німеччина вводить новий закон про комерційну таємницю [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №6. – С. 65 - 67.
Після декількох місяців затримки і жарких політичних дискусій серед всіх німецьких партій про масштаби захисту журналістів, інформаторів і працівників парламент Німеччини 21 березня 2019 року прийняв проект Закону про комерційну таємницю Федерального уряду..
91. Дорошенко, Д. Система, зламана зсередини [Текст] / Д. Дорошенко // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №7. – С. 6 - 9.
Полем для експериментів у цьому контексті зокрема стає сфера колективного управління майновими правами автора..
92. Основні показники діяльності у сфері промислової власності за I півріччя 2019 року [Текст] // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №7. – С. 10 - 37.
В Україні протягом I півріччя 2019 року, порівняно з аналогічним періодом попереднього року, загальна кількість заявок збільшилася на 2,3 %. Кількість заявок на винаходи зменшилася на 4,3 %, на промислові зразки - майже на 24 %, на корисні моделі - практично не змінилася..
93. Андрощук, Г. Створення спеціалізованих судів у сфері інтелектуальної власності Польщі [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №7. – С. 38 - 40.
Зміни в судовій системі інтелектуальної власності Польщі..
94. Берекмоинов, Т. Обзор судебной практики по делам, связанным с разрешением споров о защите прав интеллектуальной собственности [Текст] / Т. Берекмоинов, Д. Байджанов // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №7. – С. 41 - 45.
Судебная защита прав на товарные знаки является наиболее популярной в РК, чем на иные объекты интеллектуальной собственности. Наиболее частым нарушением прав на товарный знак является незаконное использование чужого товарного знака без согласия его владельца либо использование такого обозначения, которое сходно с ним до степени смешения..
95. Андрощук, Г. Закон для стартапів - Сейм Польщі вводить просте акціонерне товариство [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №7. – С. 56 - 57.
Сейм РП вніс поправки до Кодексу комерційних компаній ввівши новий тип компаній - просте акціонерне товариство. Передбачається, що це буде зручне рішення для творців технологічних стартапів. Сейм також прийняв сенатські поправки до закону щодо обмежень платіжних блокувань..
96. Андрощук, Г. Історичний рекорд: півмільярда злотих для польських стартапів [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №7. – С. 58.
З початку року спостерігається беспрецендентне прискорення на польському ринку приватних фондів. Загальний обсяг інвестицій у першому півріччі перевищив 550 млн злотих. Є гроші для молодих інноваційних компаній, і приватні фонди їх охоче витрачають..
97. Андрощук, Г. Польща оскаржила Директиву про авторські права в Інтернеті в Суді ЄС [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №7. – С. 59.
Польща подала скаргу до Європейського Суду щодо Директиви про авторське право. Міністр закордонних справ Яцек Чапутовіч пояснив, що положення Директиви представляють "фундаментальну загрозу свободі вираження думок в Інтернеті"..
98. Андрощук, Г. Французький парламент приймає реформу авторського права ЄС [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №7. – С. 60.
Нижня палата Національних зборів Франції є першим національним законодавчим органом, що приєднався до нового законодавства про авторське право, затвердженого Європейським Союзом..
99. Андрощук, Г. Італійський суд зобов'язав Dailymotion виплатити 5,5 млн євро компенсації за порушення авторських прав [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №7. – С. 61.
Французька платформа для обміну відео Daily Motion повинна виплатити італійській медіа-компанії Mediaset 5,5 млн євро ($6,1 млн) в якості компенсації за порушення авторських прав, постановив суд..
100. Андрощук, Г. Федеральна торгова комісія оштрафувала Facebook на рекордні 5 млрд доларів [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №7. – С. 62 - 63.
Федеральна торгова комісія офіційно оголосила, що наклала на Facebook штраф в розмірі 5 млрд доларів за обробку даних користувача. Порушення було виявлено після скандалу з участю Cambridge Analytica..