top of page

Бюлетень нових надходжень Березень

        101. Андрощук, Г.   У ФБР нараховується 1000 розслідувань щодо розкрадань китайцями інтелектуальної власності [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №7. – С. 64.

       У Федеральному бюро розслідувань США відкрито близько 1000 розслідувань спроб крадіжки інтелектуальної власності, причому майже всі вони пов'язані з китайцями, заявив 23 липня ц. р. директор ФБР Крістофер Рей..

 

        102. Інтернет-провайдера судитимуть за порушення авторських прав [Текст] // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №7. – С. 67.

       Інтернет-провайдера будуть судити за порушення авторських прав. Його підозрюють у незаконному розповсюдженні (ретрансляції) програм, права на які належать українським правовласникам..

 

        103. Капиця, Ю.   Директива ЄС про авторське право в єдиному цифровому ринку: нові виміри чи нові випробування? [Текст] / Ю. Капиця // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 6 - 22.

       У статті йдеться про ухвалену 17 квітня 2019 року Директиву ЄС 2019/790 про авторське право в єдиному цифровому ринку, прийняття якої стало реалізацією одного з низки заходів Європейської комісії, спрямованих на розвиток охорони авторського права і суміжних прав в умовах цифрової економіки. Аналізуються основні новели директиви 2019/790, а також обговорюється проблематика наближення законодавства України до положень директиви..

 

        104. Грищенко, В.   Про 29-у сесію Комітету експертів Ніццького союзу: особисті враження та нотатки учасника [Текст] / В. Грищенко // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 23 - 28.

       У статті йдеться про роботу 29-ї сесії Комітету експертів Ніццького союзу. За результатами сесії був оприлюднений остаточний звіт, у якому, відповідно до положення ст. 4(1) та (2) Ніццької угоди, всі прийняті рішення набули чинності. Тобто з 1 січня 2020 року в світовій системі правової охорони інтелектуальної власності буде запроваджена версія 2020 року 11-ї редакції Міжнародної класифікації товарів і послуг для реєстрації знаків - МКТП (11-2020)..

 

        105. Андрощук, Г.   Патентна активність українських винахідників за кордоном: вплив на економічну безпеку [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 29 - 34.

       У статті йдеться про зарубіжне патентування винаходів. Державна підтримка зарубіжного патентування - це вагомий стимул здійснення наукових досліджень і розробок, підтримки експорту високотехнологічної продукції і забезпечення однакових умов для українських компаній на світових ринках. Це питання економічної безпеки держави..

 

        106. Ферчук, А.   Як народжуються торгові марки з історичним капіталом або як посварилися Аркадій Миколайович з Миколою Олександровичем [Текст] / А. Ферчук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 35 - 46.

       У статті йдеться про колись відомий в XIX ст. київський бренд "Київське варення Балабухи" та історію боротьби за правонаступництво у використанні назви фірми, заснованої спільним предком. В наш час знайшлися серед киян ентузіасти, які взялися відродити давній київський промисел та надати життя старому бренду..

 

        107. Коноваленко, В.   Що робити, якщо бізнесу загрожує патентний троль? [Текст] / В. Коноваленко // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 57 - 59.

       У статті йдеться про патентних тролів - власників патентів, що використовуються для отримання неправомірної вигоди. На прикладі патентів України на промислові зразки, які найчастіше використовуються патентними тролями, розглянуті причини появи на Україні цього небезпечного явища та правові інструменти протидії патентним тролям..

 

        108. Андрощук, Г.   Facebook загрожує штраф у $35 млрд [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 60.

       У статті розповідається про те, що згідно з рішенням суду США Facebook незаконно збирав біометричні дані від мільйонів користувачів, використовуючи розпізнавання осіб на фотографіях. За оцінками юристів, компанія може заплатити до 35 млрд доларів штрафу..

 

        109. Андрощук, Г.   Lego переможець спору про авторське право [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 61.

       У статті йдеться про те, що датський виробник іграшок Lego виграв американський позов про порушення авторських прав проти британського конкурента. Порівняння продуктів показало, що Best-Lock скопіював оригінальні елементи Lego..

 

        110. Андрощук, Г.   Oracle vs CryptoOracle [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 62 - 63.

       У статті йдеться про позов до суду американської технологічної компанії Oracle, яка є постачальником програмного забезпечення для бізнесу..

 

        111. Андрощук, Г.   Азійські конкурентні війни за "сніжне" пиво [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 63 - 64.

       У статті йдеться про те, як японська пивоварна компанія Asahi забезпечила реєстрацію торгової марки Snow Globe у Великобританії після того, як відбила опір з боку китайського виробника пива Snow..

 

        112. Андрощук, Г.   Volkswagen повертається до свого логотипу 1945 року [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 64 - 65.

       У статті йдеться про те, що Volkswagen після скандалу з дизельним програмним забезпеченням запускає нову кампанію "Hello light" і хоче змінити свій імідж. Зміни також означають появу нового логотипу. Новий логотип на чорному тлі схожий на версію, що використовувалася у післявоєнний період (з 1945-1960)..

 

        113. Андрощук, Г.   Відомство з патентів і торгових марок США півищує патентні мита [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 65 - 66.

       У статті йдеться про підвищення патентних мит, яке оголошене відомством з патентів і торгових марок США (USPTO). Коригування мит необхідні з метою надання ресурсів, що потрібні для поліпшення патентних операцій і забезпечення надійних і якісних патентних прав..

 

        114. Андрощук, Г.   Польща впровадила електронний транскордонний рецепт на ліки [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 66 - 67.

       У статті йдеться, що Сенат Республіки Польща прийняв проект поправок до законодавчих актів у зв'язку з впровадженням рішень електронної охорони здоров'я. Польща буде однією з перших країн ЄС, яка впровадила транскордонний е-рецепт..

 

        115. Андрощук, Г.   Урок для італійських медіакомпаній [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 67 - 68.

       У статті йдеться, що французька платформа для обміну відео Daily Motion повинна виплатити італійській медіакомпанії Mediaset компенсацію за порушення авторських прав. Вона незаконно завантажила захищений авторським правом контент, що належить Mediaset,на свій сайт без дозволу..

 

        116. Андрощук, Г.   Порушників патентів на лампи розжарювання LED чекає покарання [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 68 - 69.

       У статті йдеться про позов Каліфорнійського університету проти п'яти великих рітейлерів, включаючи Amazon.com Inc і Walmart Inc, за те, що він назвав "екзистенціальною загрозою", коли іноземні виробники порушують патенти університетів. Вони були звинувачені в порушенні чотирьох патентів, що стосуються світлодіодних ламп розжарювання, які споживають на 90 % менше енергії і служать на багато років довше, ніж традиційні лампочки..

 

        117. Андрощук, Г.   Перший у світі мобільний додаток для реєстрації торгових марок [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 69 - 70.

       У статті йдеться про перший в світі мобільний додаток для реєстрації торгових марок IPOS Go, який був розроблений Сінгапурським відомством інтелектуальної власності (IPOS). Він дозволить компаніям і підприємцям, які хочуть отримати правову охорону торгових марок в Сінгапурі, подавати заявки до IPOS через свої мобільні пристрої..

 

        118. Андрощук, Г.   Деякі результати дослідження щодо розгляду судових спорів у сфері інтелектуальної власності [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №8. – С. 70 - 71.

       У статті йдеться про результати нового дослідження "Benhmarking IP Litigation 2019" провідної міжнародної юридичної фірми Morrison & Foerster, присвяченого поточному стану судових процесів у сфері інтелектуальної власності..

 

        119. Андрощук, Г.   Недобросовісність заявника: аналіз зарубіжної практики правозастосування [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 23 - 30.

       У статті розглядаються проблемні питання щодо забезпечення ефективності проведення експертизи і значному скороченні кількості недобросовісних заявок..

 

        120. Судаков, В.   Розв'язання колізій щодо службових творів [Текст] / В. Судаков // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 12 - 18.

       У статті розглядаються проблемні питання виникнення майнових прав на об'єкт авторського права, який створено на замовлення роботодавця (службовий твір). Особлива увага приділена наявності колізії правового регулювання виникнення майнових прав виконавця, який виготовив службовий твір на підставі трудового договору, встановлених Цивільним кодексом України та Законом України "Про авторське право і суміжні права", з урахуванням міжнародних договорів; запропоновані шляхи її розв'язання..

 

        121. Черепов, Л.   "Про охорону географічних зазначень" або "...Швидкість не впливатиме на якість" [Текст] / Л. Черепов // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 19 - 23.

       У статті розглядається прийнятий Закон України "Про правову охорону географічних зазначень". У преамбулі цього Закону вказано особливості підготовки до реєстрації, використання та захисту географічних зазначень щодо сільськогосподарської продукції, харчових продуктів, вин, ароматизованих винних продуктів, спиртних напоїв..

 

        121. Коноваленко, В.   Від послуг до роялті: шлях в майбутнє юридичного бізнесу [Текст] / В. Коноваленко // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 31 - 34.

       Стаття присвячена короткому аналізу тенденцій впровадження онлайн-сервісів на українському ринку юридичних послуг та їх потенційні можливості..

 

        122. Туров, М.   Що і чому зроблено у ТРІВЗ, і що треба робити далі [Текст] / М. Туров // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 35 - 42.

       Стаття присвячена найбільш популярній з існуючих методів і теорій організації та активізації винахідницької творчості ТРІВЗ - теорії розв'язування інженерних винахідницьких задач..

 

        123. Лі, А.   Перспективи створення і функціонування ринку прав інтелектуальної власності в Україні [Текст] / А. Лі // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 43 - 56.

       Стаття присвячена врегулюванню ринку інтелектуальної власності в Україні. Визначено шляхи вирішення зазначеної проблеми..

 

        124. Андрощук, Г.   Sanofi перемогла в патентній суперечці на ліки від раку простати [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 57 - 58.

       У статті йдеться про фармацевтичну компанію Санофі, яка домоглася перемоги в Апеляційному суді США по федеральному округу, після того, як Апеляційний суд дійшов висновку, що нижчий суд не мав повноважень для визнання недійсними претензій на патент, щостосується ліків від раку простати..

 

        125. Андрощук, Г.   Суд ЄС: Google виграв спір щодо права на забуття [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 58 - 60.

       У статті йдеться про компанію Google, яка виграла судовий процес з Францією перед Судом ЄС (TSUE) в Люксембурзі щодо "права бути забутим". Згідно з рішенням це право поширюється тільки на версію пошукової системи в державах-членах, але не за межами ЄС..

 

        126. Андрощук, Г.   Google: ми не будемо платити видавцям у Франції [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 62 - 63.

       У статті йдеться про американську компанію, яка не збирається платити французьким видавцям преси за показ їх статей в її пошуковій системі. Google має намір змінити спосіб відображення результатів, щоб обійти новий закон про авторські права..

 

        127. Андрощук, Г.   Австралійський IP-офіс запускає All App Store [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 63.

       У статті розглядається онлайн-платформа, яка надасть глобальний доступ до "передових" технологій штучного інтелекту (АІ) і машинного навчання. Згідно з IP Australia IP-глобальну мережу All (IP GAIN) можна "порівняти з магазином додатків або з ринком" для інструментів і послуг на основі AI..

 

        128. Андрощук, Г.   Вплив контрафакції на бізнес і економіку [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 64 - 65.

       У статті розглядаються питання про порушення прав інтелектуальної власності та економічні наслідки цих порушень..

 

        129. Андрощук, Г.   Інтенсивні галузі ІВ вносять 6,6 трлн євро у ВВП ЄС [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 66 - 67.

       У статті йдеться про статистичні дані, отримані з останнього дослідження Європейського патентного відомства (ЄВП) і Відомства інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO), про важливість прав інтелектуальної власності для економіки ЄС..

 

        130. Андрощук, Г.   Парламент ЄС оскаржує правила ЄПВ з патентоспроможності рослин [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 67 - 68.

       У статті особлива увага приділена резолюції, прийнятій 19 вересня ц. р. Європейський парламент наполягає на тому, що рослини, отримані в результаті біологічних процесів, не повинні бути патентоспроможними..

 

        131. Андрощук, Г.   Virgin America погоджується з закадровим відео актриси [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 68 - 69.

       У статті розповідається про врегулювання позову щодо порушення авторських прав із закадровою актрисою Ноемі Дель Ріо після того, як вона звинуватила авіакомпанію у використанні свого голосу без ліцензії..

 

        132. Андрощук, Г.   Рівень музичного піратства падає: дослідження IFPI [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №9. – С. 69 - 70.

       У статті розповідається про використання неліцензійних джерел для прослуховування або завантаження музики, також відомої як порушення авторських прав, і є загрозою для музичного світу. Відповідно до нового звіту представників індустрії звукозапису у 2019 році порівняно з минулим, рівень музичного піратства впав..

 

        133. Черепов, Л.   Що нам вартує дім побудувати - намалюємо, будемо жити! [Текст] / Л. Черепов // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №10. – С. 4 - 6.

       В статті розглядається проект "Національна стратегія розвитку сфери інтелектуальної власності" в Україні на період 2020-2030 рр..

 

        134. Абдуліна, І.   Щодо нових законопроектів, які розглядаються у Верховній Раді України [Текст] / І. Абдуліна // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №10. – С. 7 - 8.

       У статті описується аналіз нових законопроектів у сфері інтелектуальної власності, що розглядаються у Комітеті з питань економічного розвитку Верховної Ради України..

        135. Черепов, Л.   "За назву Держави замовте слівце" або українофобська норма [Текст] / Л. Черепов // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №10. – С. 9 - 11.

       У статті розглядається інформаційний матеріал українських виробників якісної продукції, особливо на експорт, щодо вільного використання назви держави і надання їм відповідної преференції..

 

        136. Лі, А.   Відсутність належного державного регулювання сфери права інтелектуальної власності в Україні [Текст] / А. Лі // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №10. – С. 12 - 22.

       У статті пропонується проаналізувати та виявити помилки побудови державної системи регулювання і охорони сфери інтелектуальної власності в Україні..

 

        137. Ступак, С.   Аналіз презентованого проекту Закону України "Про авторське право і суміжні права" або "баба з воза - кобилі легше" [Текст] / С. Ступак // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №10. – С. 23 - 30.

       У статті йде мова про два законопроекти, які ініційовані Мінекономіки: оновлену версію Закону "Про авторське право і суміжні права", зокрема, зі змінами до Закону "Про управління правами правовласників" № 2415, а також для ознайомлення разом з основним, так званим "технічним законопроектом" зі змінами і доповненнями переважно до Закону № 2415..

 

        138. Швець, В.   Де і як заявнику шукати допомоги під час проходження експертизи заявки на винахід чи корисну модель [Текст] / В. Швець, С. Кухаренко // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №10. – С. 31 - 33.

       У статті подається організаційна інформація, пов'язана з підготовкою матеріалів заявки патенту на винахід чи корисну модель, що являють собою тонке сплетіння особливостей висвітлення технічної суті та юридичних тонкощів їх документального оформлення..

 

        139. Коноваленко, В.   Як побудувати в країні інтелектуальний капіталізм [Текст] / В. Коноваленко // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №10. – С. 34 - 38.

       У статті розповідається про приклад пасивного доходу - роялті, який автор отримує від видавця за використання його твору..

 

        140. Василенко, О.   Проблеми процесу комерціалізації результатів наукової діяльності на стадіях з інноваційним лагом [Текст] / О. Василенко, Л. Сафронова // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №10. – С. 39 - 47.

       У статті розглядаються проблеми процесу комерціалізації наукових розробок на стадіях з найбільшим інноваційним лагом та причини недієвості організацій інноваційної інфраструктури (ОІІ), що є одним із бар'єрів успішного введення в господарський оборот результатів наукової діяльності (РНД) в Україні. Запропоновано переглянути принципи функціонування ОІІ та спрямувати їх діяльність в інноваційні процеси через адресність фінансових пільг..

 

        141. Андрощук, Г.   Світові автомобільні бренди проти одноіменних автомобільних клубів [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №10. – С. 48 - 57.

       У статті розглядається судова справа щодо торговельної марки "Toyota"..

 

        142. Лессиг, Л.   Свободная культура [Текст] / Л. Лессиг // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №10. – С. 58 - 67.

       В статье рассматривается срок копирайта..

 

        143. Андрощук, Г.   Перемога Nestle: Генеральний Суд ЄС скасував рішення EUIPO [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №10. – С. 68 - 69.

       У статті розглядаються юридичні суперечки про торгову марку між Nestle та румунською компанією Evropean Food. 10 жовтня ц. р. Генеральний Суд ЄС відмінив рішення Європейського відомства з інтелектуальної власності про скасування знака "Fitness"..

 

        144. Андрощук, Г.   У США почався судовий процес проти крадіжки китайцями комерційної таємниці [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №10. – С. 69 - 70.

       Американські прокурори в ході судового розгляду пробують довести, що китайський професор вступив в змову з колегою із Університету Південної Каліфорнії, щоб вкрасти і продати торгові секрети китайському уряду і військовим..

 

        145. Андрощук, Г.   TSMC vs Global Foundries: патентний спір найбільших в світі виробників напівпровідників [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №10. – С. 70.

       Тайванська компанія з виробництва напівпровідників (TSMC) - найбільший в світі виробник напівпровідників подала позов до суду на свого американського конкурента Global Foundries, який в серпні ц. р. звинуватив TSMC в порушенні 16 патентів..

 

        146. Андрощук, Г.   UPL виплатить Agro Fresh 31млн доларів за крадіжку комерційної таємниці [Текст] / Г. Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні : наук.-практ. журн. / засн.: ТОВ "АСпект - 2003", Всеукр. Асоц. представників у справах інтелектуал. власності. – 2019. – №10. – С. 71.

       Індійському хімічному виробнику UPL рішенням суду було наказано виплатити американській компанії Agro Fresh Solutions 31 млн доларів після того, як журі винесло рішення про крадіжку комерційної таємниці компанії і порушенні одного з її патентів..

 

        147. Європейська, к. ".   Доповідь про правовладдя [Текст] : ухвалено Венеціанською Комісією на її 86-му пленарному засіданні (Венеція, 25-26 березня 2011 року) / к. ". Європейська // Право України : Юридичний журнал / МінЮст України. – 2019. – №11. – С. 14 - 82.

       Доповідь про правовладдя, ухвалена Венеціанською Комісією на її 86-му пленарному засіданні (Венеція, 25-26 березня 2011 року).

 

        148. Козюбра, М.   Взаємозв'язки між народовладдям, парламентаризмом та верховенством права: європейські стандарти і сучасні української реалії [Текст] / М. Козюбра // Право України : Юридичний журнал / МінЮст України. – 2019. – №11. – С. 83 - 97.

       На основі аналізу сучасної вітчизняної конституційної та законодавчої практики й зарубіжного досвіду розкриті нерозривні взаємозв'язки між народовладдям, народним суверенітетом і такими спорідненими з ними поняттями, як державна влада, парламентаризм та верховенство права.

 

        149. Довгань, Г.   Доктрина верховенства права Європейського Союзу: національний аспект (позиція конституційних судів окремих держав - членів ЄС) [Текст] / Г. Довгань // Право України : Юридичний журнал / МінЮст України. – 2019. – №11. – С. 98 - 107.

       Мета статті - аналіз позицій окремих конституційних судів держав-членів ЄС щодо сприйняття на національному рівні доктрини верховенства права ЄС.

 

        150. Добрянський, С.   Права людини в Європейському Союзі: можливість удосконалення юридичного гарантування [Текст] / С. Добрянський // Право України : Юридичний журнал / МінЮст України. – 2019. – №11. – С. 108 - 127.

       Мета статті - вивчення загальних закономірностей, особливостей, а також проблем у юридичному гарантуванні основоположних прав та свобод у ЄС задля більш ефективного наближення правової системи України до правової системи ЄС.

bottom of page